Új jelszó kérése

Művészeti nevelés taneszközök

A Föld domborzati és politikai térképe DUO + 10 db ajándék tanulói munkalap

• A Föld domborzati és politikai térképe DUO + 10 db ajándék tanulói munkalap
Falitérkép, mely egyik oldalon a Föld domborzatát, a másikon a Föld országait mutatja be, fóliázott-lécezett kivitelben. Kétoldalas világtérkép.
A Föld domborzati térképe Kiterjesztett valóság tartalommal, mellyel játékosan oldhatnak meg feladatokat a gyerekek.
  • Nem csak szűkebb környezetünk és hazánk, Magyarország megismerése feltétlenül szükséges, de tágabb környezetünkké is: a Földé, ahol élünk.
    Ennek a falitérképnek a két oldala két eltérő szempont szerint mutatja be Földünket: az egyik oldalon domborzati térképen láthatjuk felszínét, a másik oldalon politikai színezéssel, az országhatárok szerint. A tanítás elengedhetetlen eszköze.
    Nagy szakítószilárdságú, írható felületű fóliabevonat, valódi bükkfa lécezés - hosszú élettartam.

10 db ajándék tanulói munkalappal szállítjuk.

• Méret
    160 x 120