Új jelszó kérése

Művészeti nevelés taneszközök

Angol szóoktató puzzle, szó - kép kirakó CD-ROM

Angol szóoktató puzzle, szó - kép kirakó oktató CD-ROM 8 - 13 éveseknek

Oktató CD-ROM, amely használható iskolai oktatásban interaktív táblán, számítógépteremben, vagy otthoni számítógépes tanuláshoz. Ajánlott 8-13 évesek részére.

20 kép (20 téma) közül lehet választani. Minden kép 30 kis képkockából (és hozzá tartozó 30 szóból) áll. (Ez összesen 600 szót jelent, amelyekkel a gyerekek az angol szókincsüket fejleszthetik játszva.) A kép kiválasztása után megjelenik a képhez tartozó 30 szó angolul, és a szavakhoz kell párosítani a megfelelő kis képkockákat. Az angol szavak felolvastathatóak. Ha a gyermek nem tudja a szó jelentését, kiíratható a szó magyar megfelelője is segítségképpen. A program eredménytáblázatban tárolja a képkirakás idejét, a segítségkérések számát és a hibák számát.

A 20 kép témái: ház, konyha, fürdőszoba, utca, város, kert, ebéd, élelmiszer áruház, születésnap, tengerpart, farm, iskola, állatkert, karácsony, játékbolt, öltözék, foglalkozások, zene, sportok, egészség

Angol szóoktató puzzle, szó - kép kirakó oktató CD-ROM 8 - 13 éveseknek

MA_AP