Új jelszó kérése

Anyanyelv gyakorló CD-ROM alsósoknak
6 500 Ft6500

Anyanyelv gyakorló alsósoknak, CD-ROM

Oktató CD-ROM, amely használható iskolai oktatásban interaktív táblán, számítógépteremben, vagy otthoni számítógépes tanuláshoz.

A tanuló a programmal gyakorolhatja az alsóban tanult teljes magyar nyelvtani anyagot, 36 témakörre osztva. Minden témakörhöz közel 100 szó, mondat tartozik, így összesen több mint 3500 szót és kifejezést tartalmaz a program. A témakörök a tankönyvek felosztását követik: (pl., mondatfajták, szófajok gyakorlása, főnevek, melléknevek, igék, igeidők, igemódok, névmások fajtái, számnevek, mondatrészek, mondatelemzések,...). A kiválasztott témakörökből a program 30 feladatos ciklusokban teszi fel a kérdéseket, és számolja a helyes és helytelen válaszokat. Helytelen válasz esetén lehetőség van az újrapróbálkozásra, vagy kérheti a tanuló a helyes válasz kiírását.

Anyanyelv gyakorló alsósoknak, CD-ROM

MA_ANY