Új jelszó kérése

Művészeti nevelés taneszközök

• Az elemek periódusos rendszere DUO - 10 db ajándék tanulói munkalappal - AR kiterjesztett valóság tartalommal
25 990 Ft25990

Az elemek periódusos rendszere fóliázott-lécezett kivitelben + 10 db tanulói munkalap
Már a 4 új elemet is tartalmazza! Kiterjesztett valósággal az igazán lebilincselő tanuláshoz.
Az elemek kémiai jellemzői oldal szaklektora: Szórád Endre vegyészmérnök, kémiatanár
Az elemek fizikai jellemzői oldal szaklektora: Szakmány Lajos, a fizikai tudományok magisztere, fizikatanár
Mindketten a Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta tanárai

• A korábbi kiadványt a tanterveknek és az iskolák részéről megfogalmazott igényeknek megfelelően átdolgoztuk. Az egyes elemek fizikai illetve kémiai jellemzőit a tabló két oldalán ábrázoltuk. Az előoldalon a kémiai tulajdonságok kaptak hangsúlyt az egyes mezők adatai között, míg a hátoldalon a fizikai jellemzők. A fizikai jellemzők – a mérési technológia fejlődésének köszönhetően – nagymértékben pontosodtak. Természetesen a rendszám, elektronszerkezet és egyéb alapvető információk mindkét oldalon egyaránt megtalálhatók, és a 4 új elemet is tartalmazza a tabló mindkét oldalon.

A tablót nagy szakítószilárdságú, írható-lemosható fóliabevonattal és tömör bükkfa lécezéssel ellátva szállítjuk. Így hosszú élettartamú és interaktív.

A 10 db ajándék FIXI tanulói munkalap szárazon letörölhető tollal írható, így gyakorláshoz ideális. Nagy előnye, hogy a tanuló otthon is ugyanazt a képet látja maga előtt, mint az iskolában.

• Méret
    140 x 100 cm