Új jelszó kérése

LITE A vas

• LITE A vas
11 100 Ft11100

Oktató szoftver, a tananyag a vasat mutatja be, minden oldalát körbejárva. Megmutatja a periódusos rendszerbe illeszkedését, a hozzá hasonló elemek körét. Bemutatja a kristályszerkezetét, annak változásait. Feltárja a szerkezet és a tulajdonságok, megmunkálhatóság, felhasználhatóság kapcsolatrendszerét.

Termékleírás:

A CD a vasat mutatja be, minden oldalát körbejárva. Megmutatja a periódusos rendszerbe illeszkedését, a hozzá hasonló elemek körét. Bemutatja a kristályszerkezetét, annak változásait. Feltárja a szerkezet és a tulajdonságok, megmunkálhatóság, felhasználhatóság kapcsolatrendszerét. Látványos kémiai reakciókat figyeltet meg a tanulókkal és segít azok önálló értelmezését. Kitér a vas biológiai funkcióira. Megmutatja szerepét a Föld szerkezeti rétegeiben. A CD sok interaktív feladatot tartalmaz, melyek megjelennek a tananyag feldolgozásában és a tanultak gyakoroltatásában egyaránt. Általános és középiskoláknak egyaránt ajánlható. Teljes mértékben alkalmas egyéni tanulásra is.

Témakörök: •

- A vascsoport •

- A vas szerkezete, fizikai tulajdonságai •

- A vas kémiai tulajdonságai •

- A vas biológiai hatása •

- Feladatok

CD-korongos verzió CD-korongos verzió. Korosztály: 12-14 év.

SJ_BD-LITE22