Új jelszó kérése

Művészeti nevelés taneszközök

• Magyarország közigazgatása iskolai falitérkép, DUÓ - hátoldalon közigazgatási vaktérképpel +10 db ajándék tanulói munkalap
33 300 Ft33300

Legfrisebb, 2017-es kiadású Magyarország közigazgatási térkép kifejezetetten iskolai használatra. A közigazgatási információkon túl úthálózatot is tartalmaz.
10 db ajándék tanulói munkalappal szállítjuk.

• A térkép a közigazgatás oktatásához a legmegfelelőbb, ezzel együtt állandó kifüggesztésre is ajánljuk. A közigazgatási térkép a járási felosztást is tartalmazza.

Magas minőségű kivitelben, kétoldali tartós fóliával és bükkfaléccel szállítjuk.

• Méret
    160 x 120