Új jelszó kérése

ÚJ
PASCO Alapvető Kémia kezdőkészlet
  • PASCO Alapvető Kémia kezdőkészlet

Az PASCO Alapvető Kémia kezdőkészlet az Alapvető Kémia tanterv laboratóriumainak támogatására készült. A tanterv tartalmaz 69 gyakorlatot, amelyek közül 47 a PASCO szenzorait vagy felszerelését igényeli. Ez a készlet biztosítja az szenzorokat és egyéb elemeket a 47 laboratórium közül 33 elvégzéséhez. A fennmaradó 22 tevékenység során a kémiai laboratóriumokban hagyományosan megtalálható berendezéseket, üvegárut és vegyszerek használata szükséges. A laborok anyaga a kémiai képletektől és a specifikus hőtől az elektrolitokig és egy ismeretlen sav titrálásáig terjed.

Ez a készlet 2-5 diák kémiai laboratóriumi állomásának felszerelésére alkalmas. Ha az Alapvető Kémia programmal együtt használják, beleértve az eBook és a Lab kézikönyvet is, ez egy komplett megoldást kínál a középiskolák kémia tanítására.

A meglévő tankönyv kiegészítésére is használható, amely a tananyag laborelemeként szolgál. Ezt a felhasználást a több mint 70 standard alapú Alapvető kémia mérési leirat támogatja, amelyekek ingyenesen  elérhetők a PASCO digitális könyvtárban.

A csomag tartalmaz továbbá egy tárolódobozt az eszközök kényelmes és biztnságos tárolására.

FONTOS!

A szenzoroka használatához bluetooth 4,0 képes készülék (táblagép, okostelefon, számítógép), az adatgyűjtéshez PASCO SPARKvue vagy PASCO Capstone szoftver szükséges.

• PASCO cikkszám
    EC-6360