Új jelszó kérése

Művészeti nevelés taneszközök

Qomo QRF500 rádiófrekvenciás szavazókészlet (24 db-os)

337 915 Ft337915

Az új generációs színes, LCD kijelzős szavazórendszerrel bármilyen kérdést, szavazást, tesztet könnyen, és interaktívan bonyolíthat le. Bármilyen típusú interaktív táblával használható. Qomo interaktív táblával használva néhány extra funkció is előhívható.

A készlet tartalma: 24 db tanulói egység + 1 db előadói vevőegység, távirányítóval, lézeres mutatóval + USB kommunikációs egység + táska

• Az eszközök bármilyen típusú interaktív táblával és a nélkül is használhatóak! Vegye rá hallgatóit a virtuális részvételre, anélkül, hogy el kellene hagyniuk a helyüket!

Működése egyszerű: az előadó által összeállított kérdőív kérdéseire a hallgatók a szavazóegység gombjainak lenyomásával válaszolnak. A válaszokat a szoftver azonnal kiértékeli, így néhány perc alatt felmérhetjük a csoport tudását. Közvélemény-kutatásra vagy tisztségviselők megválasztására is alkalmas. Anonim vagy nevesített válaszadás is lehetséges. Minden szavazórendszer tartalmaz több hallgatói és egy előadói egységet, amely különleges szabályozási funkciókkal került kialakításra. A kijelzővel rendelkező egységeken szöveges válasz is adható.

Legfontosabb előnyök:

• bármilyen szabványos kvízformátummal együttműködik
    • egykattintásos PowerPoint konvertálás
    • biztonságos, egyedi azonosító rendelhető minden eszközhöz
    • osztálynévsorok importálása és exportálása XLS (Excel) formátumba
    • egyéni és csoportos részvételi mód
    • választható alkalmazási módok: szabad stílusú teszt, normál kvíz, standard vizsga, házi feladat, villámkvíz, kieséses verseny, szavazás/kérdőív mód, rögtönzött kvíz, leggyorsabb felelő mód, „névsorolvasás” mód; egy vagy több helyes válasz illetve javítási lehetőség
    •  irányított időbeosztású tesztek és kvízek
    • azonnali eredmény-statisztika
    • vezeték nélküli tanári távirányító; XML vizsgafájlok importja
    • kérdőívek generálása osztály, egyén vagy tevékenység szerint
    • kibővített hatósugár (~ 91 m-ig)
    • tartós, kézreálló és könnyű szavazóegységek
    • automatikus elemkímélő üzemmód
    • QRF500 széria: 4 soros LCD kijelzővel

Tanári távirányító egység

• sokoldalú távirányító: PowerPoint diák vezérlésére és lézermutatóként is használható.
    • a QClick szoftver távvezérlésére is alkalmas
    • a kijelzős modelleken a szavazási eredmény megjeleníthető
    • Méret: 10,5cm × 4,9cm x 1,6cm
    • LED állapot-kijelző
    • Áramforrás: 2×AAA elem

Rádiófrekvenciás vevő

• a rádiófrekvenciás vevőt USB-n keresztül egyszerűen lehet csatlakoztatni a számítógéphez
    • technológia: 2,4 GHz-es interferencia-védett kétirányú kommunikáció

Diák szavazó/válaszadó egység

• minden egységnek külön azonosítója (ID-szám) van. Az ID-számot a tanár bármikor átállíthatja illetve visszaállíthatja.
    • tartós könnyű és kompakt design
    • Méret: 10,5cm × 4,9cm x 1,6cm
    • LED állapot-kijelző