Művészeti nevelés taneszközök

iDoctum Német nyelv (Kezdő és középhaladó) - Német

• iDoctum Német nyelv (Kezdő és középhaladó) - Német
    SJ_BD-064-NEM

Oktató szoftver, német nyelv (Kezdő és középhaladó) A német tananyag kezdők (10 db téma) és középhaladók (5 db téma) számára íródott.

Termékleírás:

Német nyelv (Kezdő és középhaladó) A német tananyag kezdők (10 db téma) és középhaladók (5 db téma) számára íródott. A témakörök a nyelvvizsga követelményekhez igazodnak. Szövegértést, nyelvtant, képi elemzést, kép utáni mondatalkotást, szöveg-kiegészítéseket gyakoroltathat a gyerekekkel. De a rengeteg képnek, szövegnek köszönhetően a pedagógus saját feladatokkal is kiegészítheti a tanórát. Számos dia tartalmaz házi feladatnak, vagy önálló gyakorlásra való feladatot, nyelvtani táblázatot. Megközelítőleg 70 oldalnyi kinyomtatható módszertan (tematikusan szétbontva, szintre, témakörre és diára is!) kapott helyet a tananyagban. A tananyagon belül magyar szöveg sehol nem olvasható, ezért jól beleillik nemzetiségi iskolák oktatási rendszerébe. Témakörök: Kezdő: • Persönliche Informationen • Familie • Zu Hause • Schule • Tägliche Routine • Freizeitaktivitäten • Essen und Trinken • Ferien, Urlaub • Kleidung • Gesundheit, Krankheiten • Középhaladó: • Persönliche Informationen • Familie • Zu Hause • Schule • Tägliche Routine CD-korongos verzió.