Új jelszó kérése

Könyv, film, zenemű
Irodaszer

ydfhydfgh

Ne csak olvassa - nézze és hallgassa is a Himnuszt és a Szózatot!

Himnusz-Fixi-tanuloi-munkalapKiterjesztett valóság az iskolában - a Stiefel Eurocart új Fixi tanulói munkalapjai és a hozzájuk kapcsolódó oktatótablók sokkal többet nyújtanak, mint az, amit a papírra nyomtatva láthat.

Töltse le alkalmazásunkat, és a kotta megszólal! Egy forradalmian új technológia, a kiterjesztett valóság segítségével (angol nevén augmented reality) csak rá kell irányítania mobiltelefonja vagy táblagépe kameráját a Fixi tanulói munkalapon vagy a Stiefel oktatótablón lévő kottára, és máris elindul a Himnusz vagy a Szózat videója.

ENTELO iskolai székek és asztalok

A gyerekek naponta átlagosan:

• 4-7 órát ülnek az iskolában
  • 2-4 órát töltenek házi feladatokkal (ülve)
  • 1 órát esznek ülve

Nem mindegy, hogy milyen széken teszik ezt.

Az Entelo székcsalád ergonómikus, megelőzhetők vele a tartáshibák, így hozzájárulnak az egészségmegőrzéshez, hiszen nagyon sok betegség fakad a helytelen tartásból.

1. A szék konvex-konkáv kialakítása

Ezzel a kialakítással a szakemberek nemcsak az ergonómiára, hanem a mozgászavarok rehabilitációjára is hangsúlyt fektettek. A kialakítás a használó helyes tartását és maximális komfortját biztosítja. A háttámla kialakítása (szöge) mozgósítja a gerinc körüli izmokat, erősíti a gerincet.

2. A szék struktúrája

Csökkenti a mesterséges fény visszaverődését.

3. Hőmérséklet komfort

Az innovatív technológia lehetővé teszi a két felület közötti hőréteg kialakulását, így biztosítva a komfortérzetet a hátnak és a fenéknek.

4. Rugalmasság

A háttámla kialakítása lehetővé teszi a "dinamikus" ülő testhelyzetet.

5. Strapabíró és időtálló

Az egyedülálló gyártási technológia jelentősen megnöveli a szék élettartamát.

6. "Fordított ülés"

Csökkenti a gerinc feszítőizmainak fizikai megterhelését.

7. Könnyen tisztítható

8. Környezetbarát

Teljes egészében újrahasznosítható.

9. Kedvező vélemények

A vezető egészségügyi intézmények kedvező véleménnyel vannak az Entelo székekről.

Entelo tanúsítvány

A megelőzés jobb, mint a kezelés.

Nézze meg a helyes és helytelen tartás közötti különbséget!