Taneszközblog

a nyári szünet

egy régen várt

képzéssel!

A ROBOTIKA és KÓDOLÁS alapozása kisgyermekkorban padlórobotokkal.

30 órás akkreditált képzés júniusban!

Mi a kurzusunk célja? A pedagógusok olyan eszközökkel és módszerekkel ismerkedhetnek meg, melyek a nemzetközi kutatások és tapasztalatok alapján kiválóan alkalmasak az algoritmikus és a problémamegoldó gondolkodás fejlesztésére. Gyakorlatban próbálhatják ki a Bee-Bot, Blue-Bot, InO-Bot robotokat, a hozzájuk tartozó pályákat, szoftvereket és applikációkat.

A kurzus gyakorlatorientált: a résztvevők a módszertani háttér megismerése után saját óravázlatokat, pályaterveket, feladatokat és ezek felhasználásával komplett projekttervet dolgoznak ki.

Első alkalommal Budapesten, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Tanító- és Óvóképző Karán,
június 19-21. között kerül megrendezésre a képzés.

A résztvevők száma korlátozott, ezért részvételi szándékukat minél előbb jelezzék. Webshopunkban néhány kattintással jelentkezhetnek!

További kérdéseikkel keressék Fózer Dóra óvodai üzletágvezetőnket az ovoda@stiefel.hu e-mail címen.

Megrendelés menete:

Adják le megrendelésüket webshopunkban előre utalásos fizetéssel a résztvevők számának megadásával. A jelentkezésről visszaigazolást küldünk, az ebben szereplő egyedi kódot tüntessék fel az utalás megjegyzés rovatában.