Új jelszó kérése
Kategóriák
Termékajánló
TOP termékek
Hírlevél
Házhozszállítás

Fizetési megoldás
Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Termék részletek
Művészeti nevelés taneszközök


24 db QOMO QRF300 hallgatói válaszadó egység+1 db tanári egység

24 db QOMO QRF300 hallgatói válaszadó egység+1 db tanári egység
  • 24 db QOMO QRF300 hallgatói válaszadó egység+1 db tanári egység
285 528 Ft285528
Azonnali eredményeket biztosító tudásfelmérés szavazó / feleltető rendszereinkkel - folyamatos visszajelzés az oktatás eredményességéről.
  • Az eszközök bármilyen típusú interaktív táblával és a nélkül is használhatóak! Vegye rá hallgatóit a virtuális részvételre, anélkül, hogy ki kéne fáradniuk a táblához!


    Működése egyszerű: az előadó által összeállított kérdőív kérdéseire a hallgatók a szavazóegység gombjainak lenyomásával válaszolnak. A válaszokat a szoftver azonnal kiértékeli, így néhány perc alatt felmérhetjük a csoport tudását. Közvélemény-kutatásra vagy az  tisztségviselők megválasztására is alkalmas. Anonim vagy nevesített válaszadás is lehetséges. Minden szavazórendszer tartalmaz több hallgatói és egy előadói egységet, amely különleges szabályozási funkciókkal került kialakításra. A kijelzővel rendelkező egységeken szöveges válasz is adható.    • Egyszűen PowerPoint Slide-ba konvertálja a szoftver a kérdéseket.    • Biztonságos, minden válaszadónak egyedi azonosítóval ellátott válaszadói egység    • Névsor exportálása és importálása Excel formátumban    • egyedi és csoportos részvételi mód    • válasszon a számos különböző módozatok közül: freestyle, normál kvíz, vizsga-mód, házi feladat, gyors-kvíz, kieséses verseny, szavazás, rögtönzött kvíz, jelentkezéses mód, körhívás    • időzített tesztek és kvízek levezénylése    • az eredmények azonnali megjelenítése    • vezeték nélküli előadói egység, lehetőség importálni XML vizsga file-okat    • az előadói és a válaszadói egységek kicsik, könnyűek, tölthetőek    • automatikusan bekapcsolja az energiatakarékos üzemmódot


     


    Előadói egység:    • az előadói egység vezényli a PowerPoint diákat és lézermutatóként is működik    • az előadói egységgel lehet irányítani a válaszadást, és azok értékelését    • méretei: 10,5cm x 4,9cm x 1,6cm    • LED kijelző az akkumulátor állapotáról    • 2 x AAA elem


     


    Válaszadói egység    • Minden válaszadói egység tartalmaz egy azonosító számot, ezt az előadó bármikor be- és leállíthatja    • A válaszok másodperceken belül összegeződnek    • Méretei: 10,5cm x 4,9cm x 1,6cm

    • LED kijelző az akkumulátor állapotáról    • 2 x AAA elem


    USB vevőegység    • A rádiófrekvenciás vevő egység USB csatalkozón keresztül kapcsolódik a számítógéphez

    • Windows operációs rendszerrel kompatibilis

  • Technológia
    Rádiófrekvenciás
    Cikkszám
    QRF324
    Tömeg
    20 kg/db