Új jelszó kérése

Művészeti nevelés taneszközök

Qomo QRF 900 rádiófrekvenciás szavazókészlet (24 db-os)

• Qomo QRF 900 rádiófrekvenciás szavazókészlet (24 db-os)
445 310 Ft445310

Az új generációs színes, LCD kijelzős szavazórendszerrel bármilyen kérdést, szavazást, tesztet könnyen, és interaktívan bonyolíthat le. Bármilyen típusú interaktív táblával használható. Qomo interaktív táblával használva néhány extra funkció is előhívható.

A készlet tartalma: 24 db tanulói egység + 1 db előadói vevőegység, távirányítóval, lézeres mutatóval + USB kommunikációs egység + táska

• Az eszközök bármilyen típusú interaktív táblával és a nélkül is használhatóak! Vegye rá hallgatóit a virtuális részvételre, anélkül, hogy el kellene hagyniuk a helyüket!

Működése egyszerű: az előadó által összeállított kérdőív kérdéseire a hallgatók a szavazóegység gombjainak lenyomásával válaszolnak. A válaszokat a szoftver azonnal kiértékeli, így néhány perc alatt felmérhetjük a csoport tudását. Közvélemény-kutatásra vagy tisztségviselők megválasztására is alkalmas. Anonim vagy nevesített válaszadás is lehetséges. Minden szavazórendszer tartalmaz több hallgatói és egy előadói egységet, amely különleges szabályozási funkciókkal került kialakításra. A kijelzővel rendelkező egységeken szöveges válasz is adható.

A QRF900 egy új generációs hallgatói válaszadó rendszer. Az innovatív mobil-telefon design és a színes 1,7” átmérőjű LCD kijelző magával ragad előadót és hallgatót egyaránt.

Alfa-numerikus billentyűzete segítségével rövid szöveges válaszok vagy pl. évszámok bevitelére is lehetőség van. A szavazórendszer tartozéka a QClick szoftver, amelynek segítségével a kvízek, tesztek, kérdések végtelen változatát hozhatja létre, egyszerűen PowerPointban dolgozva. Akár meglévő előadásába is integrálhatja kérdéseit.

A Qomo Flow!Works táblaszoftver integráltan tartalmazza a QRF900-as szavazórendszerhez tartozó programot, így a feleltetés a táblaszoftverből is elindítható.

A QRF900-as szavazórendszer előadói egysége egér-funkcióval ellátott, így a terem bármely pontjából vezérelhető az előadás.

• színes LCD kijelző, 20 sornyi alfanumerikus karakter
    • könnyen használható, mobiltelefon stílusú billentyűzet
    • távolról irányíthat teszteket és gyűjthet válaszokat számítógép nélkül
    • a kérdéseket elküldheti a tanulói egységekre