Új jelszó kérése

Művészeti nevelés taneszközök

INTERAKTÍV BIOLÓGIA 5.

5 993 Ft5993
  • Teljesen interaktív, multimédiás CD. Használatát a képes menürendszer egyszerűvé teszi. Főbb témakörei: Gyümölcsök és zöldségfélék; Állatok a ház körül- ezeken belül 25 tanítási egység teljes anyagát tartalmazza. Minden témához tartozik egy elektronikus könyv, színes fotókkal illusztrált album. Minden menüponthoz egy- egy diavetítés, összesen 455 db fotóval, mely gazdag, színes képanyagával nagyszerűen kiegészíti az albumlapok tartalmát. Továbbá természetfilmek segítik, hogy ami szövegben megjelenik, az legyen ott képben és filmen is a gyerekek számára. Az így szerzett tudást 100 feladatsor teszi ellenőrizhetővé, melyek megoldása után az eredménylapok azonnali visszajelzést tesznek lehetővé. A pedagógusok munkáját segítik az óravázlatok, melyek egyfajta megoldást kínálnak egy- egy tanítási óra felépítésére. Látványos, színes, értékes segítség akár tanítási órákon, akár az otthoni tanulás során, s a konkrét tartalmakat bemutató filmek olyan eszközt biztosítanak a tanítási folyamatban, amely mással nem, vagy csak nagyon nehezen pótolható.

bio011