Új jelszó kérése

Művészeti nevelés taneszközök

INTERAKTÍV BIOLÓGIA 6

5 993 Ft5993
  • Az interaktív sorozat következő CD-je három fő témakört tartalmaz: Erdők növényei; Erdők állatai; Élet a vízpartokon. Ezeken belül 25 tanítási egységet dolgoz föl, teljes részletességgel. Minden témához tartozik egy elektronikus könyv, ez összesen 114 lapból álló, színes fotókkal illusztrált album. Az albumlapokon találhatják meg a gyerekek a témához tartozó szöveges információkat. 420 természetfotót tartalmaznak a diavetítések, s 21 természetfilm segít abban, hogy ami szövegben megjelenik, az legyen ott képben és filmen is a gyerekek számára. Az így szerzett tudást 100 feladatsor teszi ellenőrizhetővé, melyek megoldása után az eredménylapok azonnali visszajelzést tesznek lehetővé. Természetesen a feladatsorok helyes megoldásait is megjeleníthetik a tanulók. Minden témában kétféle feladattípussal találkozhatnak a diákok: a feleletválasztós, valamint a logikai állítások vizsgálatával. A pedagógusok munkáját segítik az óravázlatok, melyek egyfajta megoldást kínálnak egy- egy tanítási óra felépítésére.

bio012