Új jelszó kérése

Könyv, film, zenemű
Irodaszer
2018.06.21 11:13

Robotika mátrix - az óvodától az iskoláig

Az okos játékoktól a programozásig

Gyerekek Ino-bot robottal A robotika és a programozás oktatása akkor lehet igazán hatékony, ha egészen kis gyermekkorban elkezdjük az alapok lefektetését, és következetesen végigvezetjük a folyamatot az általános iskola végéig.

A TTS egymásra épülő termékeivel ebben a jól felépített rendszerben a gyerekek játék közben sajátítják el az algoritmizálást, kódolást, programfejlesztést a kezdetektől a bonyolult programozási feladatok megoldásáig.

A Bee-bot robot ma már sok száz magyar óvodában és iskolában megtalálható. Ne hagyja elveszni a megszerzett tudást, folytassa a felsőbb szinteken a programozható robotokkal!

Az alábbi ábrán jól látható, hogyan juthat el a legegyszerűbb óvodai eszközöktől a programozható robotokig. A TTS jól átgondolt rendszere egymásra épülő lépcsőkből áll, ami garantálja a hatékony tanulást.

(kattintson a nagyításhoz)

A korcsoportonkénti bontásban jól látszik, melyik életkorhoz milyen eszköz az optimális.