Új jelszó kérése

Irodaszer
2016.05.30 12:54
Vigyázz, hogy ülsz!

Miért fontos az iskolákban a jó székek használata?

Fajos-dereku-ember-Entelo-iskolai-szek

Az egészséges felnőttlét alapja a helyes tartás.  A helytelen tartásból fakadóan nemcsak meggörbülünk, hanem nagyon sok betegséggel kell megküzdenünk.

Magyarország felnőtt lakosságának közel 80%-a szenved derékfájdalomtól, a középkorúak jó része leginkább emiatt kerül betegállományba.

Azok az emberek, akiknek feszesek a hátizmaik, porckorong károsodásuk, csontritkulásuk, fejfájásuk, isiászuk vagy egyéb gerincpanaszuk van, sokat szenvednek a fájdalomtól.

E panaszok oka gerincbetegség, vagy testtartási, mozgási rendellenesség. Mivel a tartási rendellenességek már serdülőkorban is észlelhetők, korai felismerésükkel és kezelésükkel a későbbi, a gerinc helytelen terheléséből fakadó, maradandó elváltozások és panaszok megelőzhetők.

Ezért kiemelkedően fontos, hogy az iskolákbanmegfelelően kialakított székeket használjanak a diákok, hiszen a legtöbb időt ülve a tanórákon töltik. Az iskolák szerepe és felelőssége kulcsfontosságú!

Mivel tud többet egy ergonomikusan kialakított szék a hagyományosnál?

• biztosítja a helyes tartást, segít az egészségmegőrzésben
  • a már kialakult helytelen tartás rehabilitációjában is nagy szerepe van
  • kényelmes, komfortos
  • strapabíró és erős

Ergonomikus székek az Iskolaellátóban

Webáruházunkban 3 ergonomikusan kialakított székcsaládot is találunk. Formatervezésük során a szakemberek a helyes tartás biztosítását állították fókuszba. A székek segítik a gerinc körüli izmok és a gerinc erősödését és csökkentik a gerinc feszítőizmainak fizikai megterhelését.

Entelo-székcsalád

Legfőbb erőssége a nagyon kedvező ár-érték arány. Teljes egészében újrahasznosítható.

Entelo modellek >>
Bővebb információk >>

ErgoStar-székcsalád

Praktikus, könnyen mozgatható, komfortos.

ErgoStar modellek >>

UltraFlex-székcsalád

legerősebb iskolai szék, amellyel valaha találkoztunk. Egy 2,3 tonnás autóval is áthajthatunk rajta, anélkül, hogy megsérülne.
UltraFlex modellek >>

Tegyünk együtt gyermekeink egészséges felnőttlétéért!