Bordásfal (egyszakaszos)

óvoda, 1-8. osztály
    Életkor
    DA-970301

A gyártó leterheltsége miatt a szállítási határidőről érdeklődjön!

A bordásfalon végezhető függeszkedések és torna gyakorlatok fejlesztik a mozgáskészséget és az izomzatot.

• Fenyőfa oldallap keményfa fokokkal, színtelen lakkal felületkezelve.

Méret: 275x87 cm

Maximális terhelhetőség: 120 kg.

Szállítási információ: Ez a termék méretéből adódóan nem küldhető futárszolgálattal, így a szállítási költség jelentősen magasabb a dobozban küldhető termékek költségénél. Megrendelés esetén egyedi árat adunk a távolságtól függően.

A szerelvény nem tartozék!
    Minden bordásfalat egyedi igényeknek megfelelően kell beépíteni, a rögzítési felülettől függően (beton,tégla fal, stb...)
    Ha a standard szerelvénycsmagot kéri, a megrendelésben jelezze a megjegyzésnél, ára br. 790,- Ft
    Javasolt tartozékok: 3 db 10x120 állványcsavar, 3 db M10 fakötésű alátét, 3 db 10x90 tipli

A bordásfal rögzítése:
    a bordásfalat a rögzítési pontokon (felső merevítés szélétől 10-10 cm, az alsó merevítés közepén) 10-es fúróval átfúrjuk. A bordásfalat a felszerelés helyére állítva a rögzítés helyét bejelöljük a falon, majd 10 mm-es furatot készítünk. A tipliket a furatokba helyezzük, majd merevítéseken keresztül a falhoz rögzítjük. A bordásfalat beton vagy tömör tégla falba rögzítse.