Epson oktatási célú szuperközeli projektor, EB-585W

EB-585W
  • Oktatási célú szuperközeli vetítésű projektor.

Tartson kiváló minőségű osztálytermi prezentációkat kevesebb árnyékkal a világ első számú projektorgyártójának1 3300 lumen fényerejű szuperközeli projektorával. Az EB-585W a szuperközeli vetítési képességeinek köszönhetően nagyon rövid távolságról képes nagyméretű képet vetíteni.

Kiváló minőségű kép
    Az Epson 3LCD technológia egyformán erős fehér- és színesfény kibocsátásával mindig kiváló minőségű képet biztosít: még nappali fényviszonyok mellett is élénk, természetes, nagy fényerejű képeket és a konkurens projektorokhoz képest háromszor élénkebb színeket nyújt2. WXGA felbontás, amely megfelel a legtöbb laptopképernyő felbontásának és képméretarányának, illetve a HDMI bemenetnek köszönhetően éles, tiszta kép vetíthető.
    Megbízható
    Vetítsen hosszabb ideig a nagyobb megbízhatóság és az akár 6000 órás lámpaélettartam segítségével.
    Hatékonyabb irányítás és csapatmunka
    A több számítógép egyidejű csatlakozását vezérlő szoftver segítségével könnyen lehetővé teheti, hogy a tanárok és a diákok egyidejűleg megoszthassák tartalmaikat. A moderátor funkció segítségével az irányítás a tanár kezében marad, ő dönti el, hogy mikor jeleníti meg a diák által megosztott tartalmat – ami ideális az oktatási vagy képzési környezetben lefolytatott interakcióknál.
    Időt takarít meg
    Elég csatlakoztatni és bekapcsolni – nincs bemelegedési idő, és a csomag tartalmaz egy fali rögzítőkonzolt is, így a telepítése egyszerű.
    Vezeték nélküli projektor
    A vezeték nélküli hálózati kapcsolat használatával a tartalom könnyen megosztható többféle okos eszközről is az iProjection alkalmazás3 segítségével.

Jellemzők:
    Felbontás: WXGA (1280 x 800)
    Fényerő (lumen): 3200
    Kontraszt: 10,000:1