Pályázat

Molekulaépítő, 70 Atom
    CX2045039
Akció: 5 330 Ft
Kezdete: 2020.03.23   A készlet erejéig!
  • 70 atom
    Molekulaépítő készlet, amellyel egy molekula háromdimenziós szerkezetét egy 4 cm-es (vagy 4 Å-ös) skálán lehetséges szemléltetni. A készlet 65 atomot tartalmaz. Hasznos javaslat: az atomok egymástól jól megkülönböztethetők különféle színük segítségével. A kémiai kötéseket szimbolizáló atomok közti kapcsolatok egységnyi hosszúságai leegyszerűsítik a szerkezeti modellek elképzelését. A készletből kialakítható változatos térbeli szerkezetek nagyon egyszerű, és egyúttal pontos apparátust adnak a diákok kezébe a molekulaszerkezetek vizsgálatához. Ez az építőkészlet ideális az olyan tanulói gyakorlatokhoz, ahol a legfontosabb egyszerű szerkezetű molekulákat a diákok saját maguk által tudják összerakni.
    : Ho 15 x Szé 15 x Ma 2 cm