SSMOTO-RF

SSMOTO Motorosan állítható magasságú, falra szerelhető táblatartó, minden típusú táblához utólag is szerelhető; rögzíthető (légrugós; univerzális projektortartóval közeli projektorokhoz) - vezeték nélküli távvezérlővel

• A motoros fali állvány lehetővé teszi, hogy a táblát távirányító segítségével akár +-60 cm magasságban mozgassuk. Gázrugós, fokozatmentes magasságállító mechanikával az igazán kényelmes tábla-használat érdekében. Közeli vetítésű projektorokhoz 20-100 vetítési távolságig. Magyar termék!

Különösen ajánljuk alsó tagozatba vagy óvodába, ahol a pedagógus és a gyerekek magassága nagyon eltérő, így a fixen felszerelt tábla kényelmetlenül használható.

Az interaktív tábla és a projektor nem részei az állványnak, külön rendelhetők!

A tartót egyedileg állítjuk be az Ön táblájához, ezért rendeléskor kérjük a táblatípust (gyártó nevét), illetve a méretet megadni!