Mythware Tanterem Menedzsment szoftver felhasználói licenc

• Mythware Tanterem Menedzsment szoftver felhasználói licenc
    MYT-CMS

A Mythware Tanterem Menedzsment szoftvert segítségével szinte platfromfüggetlenül felügyelheti és menedzselheti diákja készülékeit! A szoftver elérhető Windows, Android, iOS, Mac és Linux operációs rendszereket.

• Tanítson könnyebben! Felügyelje diákjai készülékének képernyőit, ossza meg saját képernyőjét minden résztvevővel vagy feleltetésnél kérjen prezentációt, amit minden tanuló eszközén meg tud jeleníteni. Egy gombnyomással küldjön szét vagy gyűjtsön be fájlokat, feladatokat.
    Alkosson csoportokat vagy a készülékek bejelentkeztetésével tartsa számon kik és mikor vettek részt óráin.
    A Mythware osztálymenedzsment szoftvere minden népszerűbb eszközön elérhet (Windows, Android, iOS, Mac és Linux), hogy a platform ne legyen akadály!

Bizonyos funkciók nem érhetőek el minden platformon, az adott rendszeren elérhető teljes opciók listájáról kérjük érdeklődjön!

Az ár készülékenként értendő! A licenc korlátlan ideig használható és magában foglal 2 év szoftvertámogatást is.