Pályázat

Kivitel
    fóliázott, fémléces
    75127FL

A tabló a leggyakoribb szexuális úton terjedő bakteriális fertőzésekkel (szifilisz, tripper, Chlamydia, Mycoplasma, Ureaplasma) kapcsolatos legfontosabb tudnivalókat foglalja össze, valamint ezek megelőzéséről, tüneteiről és kezelésükről tájékoztat.
  • A legújabb felmérések szerint a fiatalok serdülése és nemi élete is 3-5 évvel elõbb kezdõdik, mint 20-25 évvel ezelõtt. Sok fiatal meggondolatlanul váltogatja alkalmi partnereit, éretlenségébõl adódóan eszébe sem jut, hogy komoly baja is származhat ebbõl. A szexuális élet kérdéseirõl a legtöbb családban nem, vagy nem a megfelelõ módon beszélnek. A Stiefel egészségnevelés-tablósorozata segítheti a fiatalokat és a tanárokat is abban, hogy ezekre a problémákra megoldást találjanak.