OPTIMUM DIGITÁLIS MUNKAREND CSOMAG 86

• Méret
    86 inch
    DCSO86

Optimális megoldás a hatékony távoktatáshoz. Mintha a tanár az osztályban magyarázna a diákoknak.

86" átmérőjű, minőségi Legamaster LCD-vel.

Ha most nincsenek is gyerekek az iskolában, az oktatás előbb-utóbb újra fog indulni. Addig is nagy segítség a pedagógusoknak, ha nem egy apró laptop képernyőjén, hanem egy valódi iskolai tábla méretű interaktív LCD-kijelzőn tarthatják meg távóráikat. Mintha csak ott ülnének a tanulók az osztályban.

Ha aztán újra megtelnek az osztálytermek, az eszközök továbbra is jól használhatók lesznek. Egy esetleges új járványhelyzet pedig már felkészülten éri az iskolát.

A rendkívüli körülményekre való tekintettel az okos osztályterem eszközei most rendkívüli kedvezményekkel vásárolhatók meg. A járvány elmúlik, a kedvezményesen beszerzett eszköz megmarad.

• Legamaster interaktív LCD kijelző 86”, 75" vagy 65”méretben (40.000 óra garantált élettartam)
      (bővebb leírás itt: Legamaster.shop)
    • Jelenlét érzékelő (kikapcsolja a táblát ha nem érzékel mozgást)
    • Alf Gold tesztkészítő szoftvercsomag