Parafás falitábla írószertartóval

KTA301
    Státusz
    Megszűnt termék
A tanulók munkái, a tanári értekezlet emlékeztetői, az osztálykirándulások időpontja mindig szem előtt lesznek. Német gyártmány, magas minőség
  • Parafás falitábla írószertartóval. Méret: 300 x 100 cm. A stabil alsó lemezen 5 mm-es erős parafaréteg van. Minden modell lekerekített alumínium kerettel, az élek és a sarkok pedig biztonsági műanyag éllezárással vannak felszerelve. A képeket vagy dokumentumokat térképtűkkel rögzíthetjük a táblára. Ezzel a felületet nem károsítjuk, mert a tű kihúzása után a szúrás helye ismét összezárul. A tábla hosszabb használat után is jó állapotúnak látszik. A KTA-modellek a tábla egész szélességében rendelkeznek alumínium-írószertartóval. A KT-modelleket írószertartó nélkül szállítjuk.