Digitális osztáylterem

• EAN
    VTSZ
    MK226
Színes, komplex képi világú munkafüzet a fejlődni vágyódó óvodásoknak.
  • Legújabb fejlesztő munkafüzetünk egészen más sémára épül, mint bármelyik korábbi kiadványunk. A Rajzolj, színezz, karikázz is hasonló fejlesztő feladatokat tartalmaz, mint korábbi foglalkoztatóink, ám ebben egy komplex, színes, vidám oldalon kell a gyermeknek eltájékozódnia. Habár elsőre fárasztónak és bonyolultnak hangzik, de meglátják, hogy a gyermek játszva fogja elsajátítani a téri tájékozódást, írásmozgást, a számtant vagy éppen a magyar nyelv alapjait. Íróink és rajzolóink ezúttal kéz a kézben tettek arról, hogy a lurkó le se tudja tenni kiadványunkat. Gyermeke egy egészen új formáját fogja megtapasztalni az otthoni munkafüzettel való gyakorlásnak. A munkafüzet folytatása már megjelent Minden ami körülvesz címen.