Digitális osztáylterem

SEPPO játékkészítő alkalmazás INTÉZMÉNYI FELHASZNÁLÓKNAK

• SEPPO játékkészítő alkalmazás INTÉZMÉNYI FELHASZNÁLÓKNAK
    SEPPO_INT

Egyre több helyen találkozik a gamifikációval? Az iskolai oktatásban is kipróbálná ezt az új módszert? Ehhez ad könnyen használható gamifikált környezetet a SEPPO játékkészítő alkalmazás.

Egy éves iskolai licenc, mely az iskola összes pedagógusának hozzáférést ad.

Felsőoktatási intézményeknek szóló ajánlatainkról érdeklődjön e-mailben: interaktiv@stiefel.hu

• A játék alapú tanulás már önmagában is élmény: ötvözi a csapatmunkát, a résztvevők képességeit és tudását, hogy elérjenek egy közös célt. A seppo segítségével olyan oktatási célú játékokat hozhat létre, melyeket a résztvevők az őket körülvevő környezetben mobileszközök segítségével játszhatnak.

Ez a finn fejlesztésű webes felület a tanárok és a diákok számára is egyszerűen kezelhető, használatához semmit sem kell telepíteni (webböngészőn belül működik), csak internetkapcsolatra van szükség.

További részleteket olvashat itt.

Tesztelje 30 napig ingyen!