Digitális osztáylterem

VTSZ
    MK743
490 Ft
A kisiskolás matematika egyik legmeghatározóbb feladattípusa a szöveges feladat. Munkafüzetünk segít begyakorolni az effajta feladatok megoldásának lépéseit. A móka kedvéért ehhez a munkafüzethez 48 darab matrica is tartozik, melyek a feladatok megoldásához kapcsolódnak.
  • Kedves Gyerekek! Nagy dolog előtt álltok! Belépni készültök a matematika világába, azon belül is a szöveges feladatok rejtelmeibe. Az állatvilág segítségével megtanulhatjátok értelmezni a feladatok szövegeit, miközben fejlődik logikus gondolkodásotok. Begyakorolhatjátok a szöveges feladatok megoldásának lépéseit, hiszen ezek a feladatok végigkísérik a matematikai tanulmányaitokat. Természetesen a feladatok megoldásához a számkör folyamatosan bővül 20-ig, hogy minél hamarabb számolhassatok a víz alatti barátaitokkal, a szavannák hőseivel vagy akár az állatkert lakóival. A móka kedvéért ehhez a munkafüzethez 48 darab matrica is tartozik, melyek a feladatok megoldásához kapcsolódnak, így ha jól dolgoztatok, beragaszthatjátok a megfelelő helyre ezeket jutalomként! Számolásra fel! Jó munkát, jó szórakozást!