Digitális osztáylterem

Tereprobot (Rugged Robot) kültérre

• Tereprobot (Rugged Robot) kültérre
    TTS-IT10000

• Beltéri és kültéri használatra tervezve
  • Ingyenesen letölthető alkalmazás programozáshoz iOS és Android rendszereken
  • Kompatibilis a TTS TacTile kódolvasóval

• A TTS első programozható robotja, amely kültéri használatra lett terveze! A legjobb digitális eszközért járó BETT 2020 díj nyertese.

A Bluetooth funkcióval büszkélkedő, robusztus kihívásokra tervezett Tereprobot tablet vagy a TTS TacTile Code Reader segítségével vezérelhető.

Az akár 256 lépés megjegyzésére is képes memóriájával a Tereprobot a legnagyobb kihívást jelentő tevékenységek elvégzésére is képes. 3 sebességfokozattal a diákok beállíthatják, hogy a robot milyen gyorsan mozogjon. Továbbá akadályérzékelővel is büszkélkedhet, amely be- és kikapcsolható, hogy felkészítse a hallgatókat az előttünk álló összetettebb programozásra.

A be- és kikapcsolható akadályérzékelő észleli az akadályokat a robot előtt, hátrébb megy és 45 fokkal elfordul, mielőtt végrehajtaná a program többi részét.