Pályázat

PS1124079
PASCO cikkszám:
UI-5401

A PASCO Capstone a következő nagy lépés a szoftveres adatgyűjtéshez, megjelenítéshez, elemzéshez és a következő standard lesz a fejlett fizikai és műszaki laborokban.

Nem a meglévő szoftverek továbbfejlesztése, a PASCO Capstone-t az alapoktól építettük fel, hogy a legerősebb és a legrugalmasabb lehetőség legyen.

Miközben a legújabb 850 Universal-Interface-szel való kompatiblitás volt az elsődleges, a Capstone kompatibilis az összes elérhető PASCO interfésszel - még a régebbi Power Link és Science Workshop 750 és 500 interfészekkel is.

A Capstone fő jellemzői erőteljes funkciók és példátlan rugalmasság.

Gyorsan és könnyen létrehozhat és személyre szabhatja laboratóriumi oldalait a mintavétel és az eszközpaletta beállításával, akár minden oldalon egyedileg. Szinkronizálja adatállományát videóival vagy játsza vissza lassú, normál, vagy gyors sebességgel. Az egyszerűen használható asztalok megkönnyítik az adatok átrendezését és elemzését, és a kalibrációs varázsló egyszerűen és pontosan segít a kísérletek beállításában. Az Undo / Redo funkció megkönnyíti az új funkciók kipróbálását.

A PASCO Capstone tllépi a  korábbi, díjnyertes fizikai szoftverünket, a DataStudio-t, nagyszerűbb funkcióivalal és funkcionalitásával. A jelenlegi DataStudio felhasználóknak érdemes próbálniuk a Capstone-ot, mivel lehetővé teszi az összes DataStudio fájl megnyitását, miközben új funkciókat és lehetőségeket kínál.

60 napos ingyenes próbaverzió

• Tulajdonságok

Funkció Leírás
    Könnyen használható Fotokapu időzítő varázsló, Szenzorok automatikus azonosítása (auto-ID), Fog és vidd kijelző, Undo/Redo funkció, Könnyen méretezhető objektumok és még sok más
    Tartalom Több, mint 40 teljes fizikai kísérlet, ingyenes letölthető fájlokkal, melyek lefedik mind a Mechanika, Rezgések, Termodinamia, Elektromágnesesség, Hullámok, Optika és Kvantummechanika témaköreit.
    Személyreszabhatóság Személyre szabható munkakörnyezet, mintavételezési beállítások és adatpontok kihagyásának, törlésének lehetősége.
    Videó és képek Szinkronizálja  szenzorok adatait vidóhoz, kövesse nyomon az eszközöket és ábrázolja az adatokat, grafikonon, táblázatban.
    Diákok naplózása A diákok képernyőképet készíthetnek munkakörnyezetükről, összehasonlíthatják, lementhetik, vagy kinyomtathatják.
    Okos asztalok Oszlop hozzáadása táblázathoz egyszerűen, egy gombnyomásra. Számított oszlopok beillesztése és egyenletek létrehozása közvetlenül a táblázatban. Vagy bemenet kézi mintavételezésegyorsan és egyszerűen.
    Adatmegjelenítés Adatok megjelenítése grafikonon, mérőórán, számjegyekben, táblázatban, és hisztogrammon.
    Oszcilloszkóp A többcsatornás oszcilloszkóp triggerrel, közvetlenül skálázható a tengelyek mozgatásával
    FFT Hozzon létre FFT-ket többszörös mérésekkel, majd nagyítsa ki az adatokat, hogy nagyobb felbontást érjen el
    Görbeillesztés 24-féle görbeillesztési lehetőség mind a bevezető, mind a haladó fizika témaköreiben
    Elemző eszközök Tartalmaz vizuális statisztikákat, átlátható ábrákat, tudományos konstansok és mértékegységek könyvtárát, erőteljes tudományos számológépet, görbe alatti terület számítást, delta eszközt és adat visszajátszást
    Jelgenerátor A függvénygenerátort tartalmazó eszközök esetén elérhető, mint például az 550 és a 850 Universal-Interface
    Interfészek

Kompatibilis az összes jelenlegi PASCO interfésszel, valamint a megszűnt USB interfészekkel, mint például a PowerLink és a ScienceWorkshop 500 és 750

DataStudio felhasználók A régi DataStudio felhasználóknak - megnyithatja az összes DS-fájlt a PASCO Capstone-ban, így az átmenet zökkenőmentes.

Rendszerkövetelmények

Minimális rendszerkövetelmény a PASCO Capstone használatóhoz

Windows 7 SP1 vagy magasabb*
    Mac OS X 10.8.5 vagy későbbi