Digitális osztáylterem

• Életkor
    AR20820
Akció: 10 260 Ft
Kezdete: 2022.05.19   A készlet erejéig!

A környezettudatosságra nevelés kiváló eszköze ez a csomag. Komplex feladatot kínál: beszédfejlesztést, fantáziafejlesztést, szövegértést, időrendbe rendezés.

• A játék hat szórakoztató történetben egy testvérpár kalandjait meséli el, akik megismerkednek a vízzel való takarékoskodás egyszerő módszereivel. Minden történethez 5 db színes kártya tartozik, amelyeket a CD/n hallható
    mese cselekménye szerint kell sorrendbe állítani.

A készlet tartalma:

• 30 db 13,5 cm × 16,5 cm méretű KÁRTYA(színes rajzokkal) hat történethez (történetenként 5 kártya)

• 1 db MP3 AUDIO CD hat szórakoztató történettel, több nyelven (magyar is). A CD tartalmazza a történetek szövegét és a történetet illusztráló, kiszínezhető fekete-fehér rajzokat
    • 1 útmutató a CD használatához
    • 5 db fából készült tartósín, mely megkönnyíti a szemléltetést

Pedagógiai jelentősége:

• Elősegíti a MEGFELELŐ VISELKEDÉSI MINTÁK elsajátítását olyan, a környezetvédelemmel kapcsolatos területeken, mint a vízzel való takarékoskodás.
    • Fejleszti a hallgatás közbeni koncentráció képességét.
    • Elősegíti az idővel kapcsolatos fogalmak (előtte, utána, később…) elsajátítását.
    • Az egyes jelenetek helyes sorrendjének megállapításával fejleszti a logikai időrendiség kialakításának képességét.
    • Fejleszti a beszéd- és nyelvkészséget azáltal, hogy beszédre ösztönzi a gyermeket, aki így saját magától kezdheti el felfedezni a nyelv struktúráját.
    • Gazdagítja a szókincset és elősegíti a bonyolultabb nyelvi szerkezetek elsajátítását.
    • Megkönnyíti az idegen nyelvek tanulását.