Puzzle Nyereményjáték Kitt-tel a tanulótárs robottal

Sportszerek
Könyv, film, zenemű
Iskolai bútor és tábla

Október 1-jén érkezik Kitt, a tanulótárs robot az Iskolaellátóra! Ez alkalomból egy izgalmas nyereményjátékkal készültünk.

Kitt jópár érzelmet képes kifejezni, többféle különböző animált arca van.

Rakd ki a PUZZLE-t, és számold meg, hány darab Kitt arcot látsz a képen!
A helyes választ beküldők között 3 ajándékcsomagot és két bónusz ajándékot sorsolunk ki.

Regisztrálj a sorsolásra, hogy megnyerhesd óvodai csoportodnak vagy iskolai osztályodnak a 3 nyereménycsomag vagy a bónuszok egyikét!

JÁTÉKSZABÁLY:

1. Rakd ki az alább található PUZZLE-t!
  2. Majd számold meg, hogy hány darab Kitt arc van a kirakott képen. Figyeld meg a kép minden részletét!
  3. Regisztrálj a megadott linken 2022. október 9-ig! Ha iskolád vagy óvodád nevében regisztrálsz, a nyereményt az adott intézmény, csoport vagy osztály kapja!
  4. Ha tetszett a játék küldd el ismerőseidnek, kollégáidnak, barátaidnak, akiket érdekelhet!
  5. A sorsolásra csak a 18. életévüket betöltött érdeklődők jelentkezhetnek.
  6. A nyerteseket sorsoló program segítségével, véletlenszerűen fogjuk kisorsolni.

Fontos, hogy megoszd a bejegyzést ismerőseid és kollégáid közt, minél többen nevezik az óvodádat vagy iskoládat, annál nagyobb az esély a győzelemre!

Ha kiraktad a PUZZLE-t, regisztrálj az űrlap kitöltésével!

A PUZZLE nyereményjáték 2022 szeptember 21-től október 9-ig tart.

A sorsolást 2022. október 10-én tartjuk.

Kitt, a tanulótárs robot 2022. október 1-jétől vásárolható meg az iskolaellátón. Kattintson IDE a termék megtekintéséhez! >>

Nyereménycsomagok:

Szenzoros eszközök ajándék csomag:

Ügyességi játékok ajándék csomag:

Babakonyha fajátékok ajándék csomag:

BÓNUSZ: A nyereménycsomagokon felül a játékosaink között kisorsolunk 2 darab fából készült masszázseszközök csomagot!