Digitális munkarendhez szükséges eszközök és segédletek

Tantermen_kívüli_digitális_oktatás
Pályázat
Interaktív
Művészeti nevelés taneszközök
Iskolai tábla
Képességfejlesztés - SNI taneszközök
Könyv, film, zenemű
Sportszer
Főkategória >Digitális munkarendhez szükséges eszközök és segédletek

A digitális munkarend  bevezetése komoly kihívás elé állította a pedagógusokat, diákokat és a szülőket is. Itt a Stiefel Iskolaellátón ezt a nehéz feladatot azzal szeretnénk megkönnyíteni, hogy összegyűjtöttük egy helyre azokat az eszközöket, tananyagokat és segédleteket, amelyek hatékonyabbá tehetik az otthoni tanulást.

Interaktív eszközök, távkapcsolati szoftverek és tervezőeszközök, digitális tananyagmenedzsment és tesztkészítés - ez az az eszköztár, amit mindenképpen szükséges a hatékony távoktatáshoz.

És egy jelentős részüket a veszélyhelyzet ideje alatt most ingyen vagy nagy kedvezménnyel szerezhetik be.

Bővebb leírás a csomagokról itt: Speciális interaktív vizuáltechnikai csomagok a veszélyhelyzet idejére