Rákóczi szabadságharc

Kivitel
    fóliázott, lécezett
    53277B

A 300 éves évfordulóra készült el az új iskolai falitérkép, mely a szabadságharcot mutatja be.

•

Kiadónk új térképével jelentőségéhez méltóan kívánja megismertetni a diákokkal a szabadságharc eseményeit.

A térkép jól mutatja a szabadságharc hadműveleteit, melyeken a teljes eseménysor nyomon követhető. Az időszalagon nyomon követhetők a szabadságharc előzményei,  különböző szakaszainak eseményei és következményei.

Térképünk olyan átfogó képet nyújt történelmünknek erről a jelentős szakaszáról, melynek közvetítése eddig csak többféle különböző segédeszköz használatával volt lehetséges.

Matt fóliabevonattal és keményfa lécezéssel szállítjuk - szinte örökéletű darab.

Általános és középiskolába is ajánljuk. Válassza mellé a tanulói kézitérképet kiegészítőként, atlasz helyett!