Pályázat
Interaktív
Művészeti nevelés taneszközök

Interaktív atommodell, Bohr-féle (Szemléltető modell és Tanulói modellek fekete alátéttel)

CX1103010

A termék megszűnt.

Helyettesítő termékként ajánljuk:

Bohr-féle Interaktív atommodell - osztálykészlet

• Tanuló gyakorlómodell fizika-, kémia- és biológiaórákra
    Ezzel a gyakorlómodellel szemléletesen és nagyban leegyszerűsítve mutatható be a Bohr-féle atommodell felépítése. Atomok, izotópok, ionok, nemesgáz-konfigurációk, elemek képződése és kötéstípusai, ionok közti kötések, atomtömegek és a periódusos rendszer felosztása is bemutatható a segítségével. A gyakorló atomokkal a diákok saját molekulákat képezhetnek, és ezáltal játszva tanulhatják meg az atomok belsejében lejátszódó folyamatokat és az atomok szerkezetét.
    Tartalom: 2 teljes mágneses szemléltető modell tanároknak, egy fehér alsó résszel falra akasztáshoz 2 fehér atommaggal, 8 fehér pályával, 20-20 db. neutronnal, elektronnal és protonnal, valamint 8 diák gyakorlómodell egyenként 2 atommal, 30 protonnal, 30 neutronnal és 30 elektronnal.