Digitális német nyelvoktató csomag - 1 gépes

DM-00044
    Tömeg
    1 kg/db
Középiskoláknak ajánlott 3 dvd-t és 1 CD-t tartalmazó nyelvoktató csomag.
  • Nyelvakadmémia

A NYELVAKADÉMIA sorozatban a leghatékonyabb nyelvtanulás érdekében egyesítettük a tankönyvekből, hangkazettákból és videokazettákból történő tanulás előnyeit. A multimédia lehetőségeit kihasználva a lecke anyagát egyszerre lehet elolvasni és meghallgatni, valamint a leckékhez tartozó illusztrációval még könnyebben értelmezni.

• Német 1. Kezdő

• Német 2. Középhaladó

• Német 3. Haladó

- 15 témakör
    - illusztrált párbeszédek
    - szövegfelolvasás
    - nyelvtani segédlet
    - ellenőrző tesztek
    - szótár

Német Nyelvi Puzzle

- beszélő képes szótár
    - 20 témakör
    - kézségfejlesztő nyelvi játékok

A játékos nyelvtanulás közben az ember észre sem veszi, mennyi ismeretlen szó jelentését és kiejtését tanulta meg. Ezzel a logikával készítettük el a Beszélő Nyelvi Puzzle sorozatot.
    Egy-egy kép kirakása közben nem csak az összeillő képkockákat kell megkeresnie, hanem ismernie kell az azokon szereplő tárgyak, események jelentését is. A játék időre és pontszámra is megy, így akár versenyezni is lehet, ki mennyi idő alatt rakja ki a 20 témakör egyikének képét.
    A program használata során több száz szó jelentését és helyes kiejtését ismerheti meg a látványos grafikák segítségével.