Digitális osztáylterem

Gurulós állvány, 3 oszlopos, nagy tárolódobozokkal

GRCALSET8

Tárolóállvány 6 darab jumbo tárolódobozzal, 3 oszlopba rendezve.

• Mivel a Callero-bútorcsalád építőelem rendszerű, megtervezheti saját tárolódoboz-elrendezését úgy, hogy az tökéletesen illeszkedjen csoportszobai foglalkozásaihoz és óraszervezéséhez. Minden Callero mobil egység többféle felhasználásra alkalmas és segít kialakítani olyan munkaállomásokat, amelyek megfelelnek az Ön tanítási szokásainak és a gyermekek igényeinek egyaránt. Mi több, a Callero meleg színei a feladatok változatossá tételét is megkönnyíthetik. Hozzájárulnak az inspiráló és ingergazdag környezet kialakításához.

Ez a Callero állvány a Gratnells legnagyobb befogadóképességű tárolódobozaival van felszerelve. A 6 darab, 3 oszlopba rendezett tárolódoboz kiválóan alkalmasak nagyméretű eszközök esztétikus tárolására is.

Szélesség: 1010 mm

Mélység: 430 mm