Idő foglalkoztató készlet

• Idő foglalkoztató készlet
  • Életkor
    LER3220
A foglalkozások bevonják a nagycsoportosokat, és a legszükségesebb korai képességeket fejlesztik ahhoz, hogy magabiztosan tájékozódjanak, hogy mennyi az idő
  • A készlet gyerekek széles csoportjának jelenthet tartalmas foglalkozást, kezdőtől a haladóig. Többek között óvodásaink megtanulhatják, átismételhetik a kis és nagymutató közötti jelentéskülönbségeket, a digitális és az analóg óra leolvasását, az idő lebontását órára, félórára.
    A készlet vizuális, és taktilis, érintésen alapuló tanulást segít. Tartalma egy 13 centiméter magas, forgatható mutatójú műanyag óra, egy írható-törölhető óra, 24 darab kétoldalas analóg és digitális időpontokat tartalmazó kirakós kártya, 12 darab kétoldalú, írható-törölhető napi tevékenység kártya, 3 darab idő dobókocka és egy foglalkozás segédlet.