Pályázat
Interaktív
Művészeti nevelés taneszközök

PASCO PASPORT Időjárás szenzor (6 az 1-ben)

• PASCO PASPORT Időjárás szenzor (6 az 1-ben)
    PS1041073
PASCO cikkszám:
PS-2154

A vezetékes PASPORT szenzorok helyett ajánljuk a PASCO folyamatosan bővülő vezeték nélküli szenzor kínálatát, melyek használatához nem szükséges interfész, közvetlenül csatlakoztathatók okostelefonhoz, táblagéphez, számítógéphez.

Jelen szenzor helyettesíthetői:

PASCO Vezeték nélküli Időjárás szenzor GPS-szel

• 6 változó egyidejű mérése

Az időjárás egyedülálló lehetőséget kínál a különböző természettudományos jelenségek tanulmányozására.

Az időjárásérzékelő lehetővé teszi hat változó ( hőmérséklet, légnyomás, relatív és abszolút páratartalom, harmatpont és a tengerszintj) feldolgozását . Tipikus kísérletek: időjárás megfigyelése hosszabb ideig, valamint különböző jelenségek tanulmányozása, mint zivatarok és viharok.

Műszaki adatok: Barométer: 800-1090 hPa, hőmérséklet: -20°C- 55°C, páratartalom 0-100% ill. 0-50 g/m3, harmatpont: -50°C-55°C, max. mérési frekvencia: 5 Hz.

Tartalom: szenzor, angol használati utasítással.

FONTOS!

Az eszköz használatához PASPORT interfész, az adatgyűjtéshez PASCO SPARKvue vagy PASCO Capstone szoftver szükséges.