PASCO Súrlódó testek

PS1041510
PASCO cikkszám:
ME-8574

Ez a négy súrlódótálca különböző felületekkel (parafa, filc, és 2 műanyag) rendelkeznek, a PASCO Kocsikhoz és szenzorokhoz való használatra tervezték.

• Ezzel a 4 tálcával a diákok olyan dolgokat fedezhetnek fel, mint a súrlódási tényezők, a statikus súrlódás, a mozgási súrlódás és a csúszó súrlódási egyenletek. A két azonos műanyag felületű tálca összekapcsolható a felület és a csúszó súrlódási erők közötti kapcsolat egyszerűbb megértéséhez.

Jellemzők:

• Egyszerű tárolás: a súrlódótálcák egymásra helyezhetők, mind a húzómagasság beállításához, mind a tároláshoz
    • Sokoldalú: lehetővé teszi a diákok számára, hogy felfedezzék a súrlódás fogalmát
    • Kompatibilis: használható PASCO Kiskocsikhoz, tömegekhez és erőszenzorokhoz

Tartozékok: