PASCO Kémia kísérlet (angol nyelvű)

• Tantárgy
    kémia
    PS1104031
PASCO cikkszám:
PS-2871C
  • Összefoglaló gyűjtemény 28 kidolgozott kémiakísérlettel.

A főtémák az anyagok reakcióképessége, felépítése, tulajdonságai és a kémiai reakciók. A tanárverzió nyomtatott és elektronikus változatot (PDF dokumentumok USB pendriveon) is tartalmaz.

Tartalmazza továbbá a háttéranyagot a kísérletekkhez, a kísérletfelépítést szöveges és képi formában, a mért adatok analízisét (példaeredményekkel). Ezen kívül tanári útmutatót, technikai útmutatót a SPARKvue-hoz, a SPARKvue-hoz, SPARK-hoz és az Xplorer GLX-hez, valamint tanulói feldatlapokat (szerkeszthető WORD-dokumentum), amik enektronikusan állnak rendelkezésre. A kísérletek egy tetszőleges PASCO adatfeldoglozórendszerrel lebonyolíthatóak. Az alap kémiai szenzorcsomag szenzoraival (cikkszám 113.4213) 22 kísérlet végezhető el.

Tartalom: Dosszié 594 oldalos tanári információkkal, adathordozó dokumentumokkal (tanári információk és tanulói iránymutatások PDF formában) és feladatlapok (Word formátumban), minden angol nyelven.