Pályázat
Interaktív
Művészeti nevelés taneszközök

PASCO Fizika mérési gyakorlatok - Tanári útmutató (angol nyelvű)

• Tantárgy
    fizika
    PS1104033
PASCO cikkszám:
PS-2873

A Fizika mérési gyakorlatok - Tanári útmutató teljes mértékben elkötelezett a tanulók tanítása mellett a laboratóriumi munka minden fázisában. A feladatokba beépített kérdések, a kulcsfontosságú kihívások, a lehetőség a kapott eredmények előre megbecslésére, és a laboratóriumi munka utáni feleletválasztós kérdések mind segítik az előadások és a gyakorlatok anyagának egyértelmű összekapcsolását.

Az útmutatóban 38 laboratóriumi leirat található, melyek mindegyiket egyedi igény szerint szerkeszthető a tanulók és az előadások megfelelő koordinálása érdekében.

A PASCO rendszerei pontos, megismételhető, valós idejű méréseket tesznek lehetővé a PASCO interfészei, szenzorai és szoftverei segítségével.  Minden mérés végrehajtható a PASCO Capstone vagy a SPARKvue szoftver segítségével.

Tulajdonságok:

• A laborgyakorlatok lefedik a középiskolai fizika alapvető fogalmait és témáit
  • A "Kulcsfontosságú kihívások" növelik a szókincset
  • A hallgatók becsléseket tesznek a mérés eredményére, így megbizonyosodhatnak a tudásukról
  • A feleletválasztós kérdések megkönnyítik a megértést, miközben felkészítenek a dolgozatok nehézségeire