Új jelszó kérése

Művészeti nevelés taneszközök

A református egyházi év (iskolai oktatáshoz)

14 990 Ft14990

A református egyházi év fontos eseményeit bemutató tablónk jól áttekinthető, kicsik és nagyok számára egyaránt könnyen érthető formában, magyarázatokkal szemlélteti a mindannyiunk életében igen fontos szerepet játszó egyházi ünnepeket.
  • A református egyházi ünnepek körét bemutató tablónk jól áttekinthető, kicsik és nagyok számára egyaránt könnyen érthető formában, magyarázatokkal szemlélteti a mindannyiunk életében fontos szerepet játszó egyházi ünnepeket. A kör a teljes évet átfogja, egyaránt megjelenítve a pontos dátumhoz köthető és a magyarországi közösségek által eltérően ünnepelt eseményeket is. Minden ünnepet néhány soros leírással, egy-egy bibliai idézettel mutatunk be és jellegzetes szimbólummal illusztrálunk.

Nemcsak hittan órán, de minden humán ismereteket oktató tantárgyban, sőt az osztályfőnöki órán is jól használható.

Római katolikus egyházi évet bemutató tablónk mellett nagyon jól demonstrálja a két egyház szokásai közti különbségeket és azonosságokat.

Erős fóliával bevont, matt felületû oktatótabló, speciális keményfa lécezéssel, kifejezetten iskolai használatra tervezve. Igen hosszú élettartamú.

A gyerekek számára iskolapadra kemény fólia bevonatos könyöklő is rendelhető.
  • Méret
    100 x 70