A PC billentyűzet (kétoldalas falitabló)

• A PC billentyűzet (kétoldalas falitabló)
  • Méret
    160 x 120
    Kivitel
    fóliázott, lécezett
Oktatótabló, fóliázott-lécezett kivitelben. Számítástechnikai oktatótablónk segít megismerkedni korunk legjellemzõbb technikai eszközével, a számítógéppel.
  • Számítástechnikai oktatótablónk segít megismerkedni korunk legjellemzõbb technikai eszközével, a számítógéppel. A PC billentyűzetét bemutató oldala elõsegíti, hogy a személyi számítógép használói a billentyűzet biztosította összes lehetõséget ismerjék és ki tudják használni. Segít megtanulni a gyors gépelést, és tartalmazza a gyakran használt billentyűkombinációkat. Hátoldala gyakorlási lehetõséget és a tanár számára interaktív bemutatási lehetõséget kínál (rajzoljon rá lemosható filctollal!).

A tabló mindkét oldala speciális, nagy szakítószilárdságú, tükrözõdésmentes fóliabevonattal van ellátva, amely írható-lemosható. Valódi keményfa lécezéssel szállítjuk. A tabló olyan ismeretanyagot tartalmaz, amely sokkal lassabban avul el, mint a szokásos hardver-bemutató plakátok, ezért Ön ki tudja használni a hosszú élettartamból adódó elõnyöket.

Ajánljuk számítástechnikai szaktantermekbe.