Digitális osztáylterem

Kivitel
    fóliázott, lécezett

Oktatótabló, fóliázott-lécezett kivitelben.

Válasszon a tanulói munkalapból is az oktatótabló mellé, kedvezőbb áron!

• Az összes betűt (kis- és nagybetűket, ékezeteket) bemutató új tablónk készítésekor több, mint 1000 gyermeket kérdeztünk meg arról, hogy az egyes betűkről mi jut eszükbe. A rajzokkal illusztrált kiadvány hátán a vonal-elemek és az írott betűk gyakorlására van lehetőség.  Nemcsak a tabló, de a 10 db ajándék tanulói munkalap is letörölhető fóliabevonattal készül!
    Kifejezetten iskolai használatra fejlesztett, nagy szakítószilárdságú struktúrált fóliabevonattal és valódi bükkfa lécezéssel készülő oktatótabló - örök életű darab.  Applikációs jelek a Stiefel non-permanent ragasztóval helyezhetők fel rá (nyom nélkül eltávolítható).

Vásároljon A magyar ABC betűi oktatótabló mellé FIXI tanulói munkalapokat, kedvezőbb áron (mint 299 Ft/db)!

A tanulói munkalapok a nagy térkép kicsinyített másai, írható-letörölhető felülettel. 4 db szabványos lyukkal előrelyukasztva, mappában tárolhatóak, gyűjthetők.

• 10 db 5%-os kezdvezménnyel: +2 850 Ft
    • 20 db 10%-os kedvezménnyel: +5 380 Ft