Digitális osztáylterem

fóliázott, falécezett
    Tömeg
    640 g/db

Oktatótabló, fóliázott lécezett kivitelben.

Válasszon a tanulói munkalapból is az oktatótabló mellé, kedvezőbb áron!

• A természetismeret alapjait képező, virágos növénnyel  foglalkozó tablópárosunk első része a virágos növény részeivel ismerteti meg a diákokat. Szép és szemléletes ábrai a főoldalon magyarázó feliratokkal tanulmányozhatóak, míg a hátoldali munkaoldalon felirat nélkül, így lehetővé téve a gyakorlást vagy a számonkérést. Írható-letörölhető fóliabevonata lehetővé teszi a megfelelő válasz beírását vagy előre elkészített szövegek felragasztását is, speciális ragasztóval.

Írható, letörölhető, nagy szakítószilárdságú fóliabevonattal és minőségi keményfa lécezéssel készült.

Vásároljon A virágos növény részei oktatótabló mellé FIXI tanulói munkalapokat, kedvezőbb áron (mint 299 Ft/db)!

A tanulói munkalapok a nagy térkép kicsinyített másai, írható-letörölhető felülettel. 4 db szabványos lyukkal előrelyukasztva, mappában tárolhatóak, gyűjthetők.

• 10 db 5%-os kezdvezménnyel: +2 850 Ft
    • 20 db 10%-os kedvezménnyel: +5 380 Ft