Az elemek periódusos rendszere DUO - AR kiterjesztett valóság tartalommal

160 x 120 cm
    Kivitel
    fóliázott, lécezett

Az elemek periódusos rendszere fóliázott-lécezett kivitelben.
Már a 4 új elemet is tartalmazza! Kiterjesztett valósággal az igazán lebilincselő tanuláshoz.
Az elemek kémiai jellemzői oldal szaklektora: Szórád Endre vegyészmérnök, kémiatanár
Az elemek fizikai jellemzői oldal szaklektora: Szakmány Lajos, a fizikai tudományok magisztere, fizikatanár
Mindketten a Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta tanárai

Vásároljon a Periódusos rendszerhez FIXI tanulói munkalapokat, kedvezőbb áron (299 Ft/db)!

• 10 db 5%-os kezdvezménnyel: +2850 Ft
  • 20 db 10%-os kedvezménnyel: +5380 Ft
  • 50 db 15%-os kedvezménnyel: +12700 Ft
  • A korábbi kiadványt a tanterveknek és az iskolák részéről megfogalmazott igényeknek megfelelően átdolgoztuk. Az egyes elemek fizikai illetve kémiai jellemzőit a tabló két oldalán ábrázoltuk. Az előoldalon a kémiai tulajdonságok kaptak hangsúlyt az egyes mezők adatai között, míg a hátoldalon a fizikai jellemzők. A fizikai jellemzők – a mérési technológia fejlődésének köszönhetően – nagymértékben pontosodtak. Természetesen a rendszám, elektronszerkezet és egyéb alapvető információk mindkét oldalon egyaránt megtalálhatók, és a 4 új elemet is tartalmazza a tabló mindkét oldalon.

A tablót nagy szakítószilárdságú, írható-lemosható fóliabevonattal és tömör bükkfa lécezéssel ellátva szállítjuk. Így hosszú élettartamú és interaktív.

Válasszon a tablóhoz a Periódusos rendszer FIXI tanulói munkalapból, kedvezőbb áron! A termék szárazon letörölhető tollal írható, így gyakorláshoz ideális. Nagy előnye, hogy a tanuló otthon is ugyanazt a képet látja maga előtt, mint az iskolában.