Az emberi csontváz I. DUO

Tömeg
    640 g/db
Oktatótabló, fóliázott-lécezett kivitelben, 10 db. ajándék munkalappal
  • Az emberi csontvázat bemutató tablópárosunk első része a csontváz részeivel, a gerincoszloppal és a csont szerkezetével ismerteti meg a diákokat. Az ábra a főoldalon magyarázó feliratokkal tanulmányozható, míg a hátoldali munkaoldalon felirat nélkül, így lehetővé téve a gyakorlást vagy a számonkérést. Írható-letörölhető fóliabevonata lehetővé teszi a megfelelő válasz beírását vagy előre elkészített szövegek felragasztását is, speciális ragasztóval.

Az otthoni gyakorlásra az ajándék tanulói munkalapok szolgálnak, amelyek tartalma teljesen megegyezik a nagy tablóéval, és felületük is írgató-letörölhető.

Írható, letörölhető, nagy szakítószilárdságú fóliabevonattal és minőségi keményfa lécezéssel készült.