Az emberi csontváz II. DUO

Tömeg
    640 g/db

Oktatótabló, fóliázott-lécezett kivitelben.

Válasszon a tanulói munkalapból is az oktatótabló mellé, kedvezőbb áron!

• Az emberi csontvázat bemutató tablópárosunk második része a koponya csontjaival és a végtagok csontjaival ismerteti meg a diákokat. Az ábra a főoldalon magyarázó feliratokkal tanulmányozható, míg a hátoldali munkaoldalon felirat nélkül, így lehetővé téve a gyakorlást vagy a számonkérést. Írható-letörölhető fóliabevonata lehetővé teszi a megfelelő válasz beírását vagy előre elkészített szövegek felragasztását is, speciális ragasztóval.

Írható, letörölhető, nagy szakítószilárdságú fóliabevonattal és minőségi keményfa lécezéssel készült.

Vásároljon Az emberi csontváz II. oktatótabló mellé FIXI tanulói munkalapokat, kedvezőbb áron (mint 299 Ft/db)!

A tanulói munkalapok a nagy térkép kicsinyített másai, írható-letörölhető felülettel. 4 db szabványos lyukkal előrelyukasztva, mappában tárolhatóak, gyűjthetők.

• 10 db 5%-os kezdvezménnyel: +2 850 Ft
    • 20 db 10%-os kedvezménnyel: +5 380 Ft