BT Kezdő Robotika

FTK-540586
    Státusz
    ÚJ
  • A programozás megkezdésének egyszerű módja! A Robotics BT Beginner a ROBO Pro Light grafikus programozószoftverre alapozva, a helyhez kötött és mobil fischertechnik modellek vezérlésére szolgáló, könnyen érthető módon magyarázza el a hallgatóknak a programozás alapelveit. A szenzorok és aktuátorok segítségével a hallgatók először olyan könnyen áttekinthető modelleket készíthetnek, majd irányíthatnak, mint például kézszárítók, körhinták, sorompók, lyukasztógépes szállítószalagok vagy akár mobil hernyómodellek. A »BT Smart Controller« 4 bemenettel az érzékelőkhöz és 2 kimenettel a motorokhoz vagy lámpákhoz USB interfésszel és Bluetooth 4.0 interfésszel rendelkezik. A »ROBO Pro Light« szoftver (ingyenesen letölthető) különösen a fiatalabb diákok számára teszi lehetővé a gyors, világos és könnyen érthető programozást. Lehetőség van az összes modell vezérlésére és programozására táblagéppel (iOS/Android) egy ingyenes alkalmazáson keresztül. A ROBOTICS BT Beginner irányított és ingyenes leckéken használható, és ideális és könnyen érthető bevezetés a programozás világába fiatal diákok számára.

A termék összetétele:
    Összesen 380 fischertechnik alkatrész van jól láthatóan elhelyezve egy válogatóbetétben. Mindent egy masszív tárolódobozban szállítunk, a könnyen érthető építési útmutatóval együtt 12 különböző nehézségi szintű modellhez.

Tanítási fókusz:
    Mérés, vezérlés és szabályozás